Aktywna Szkoła w Gminie Osie
Od marca w naszej gminie prowadzone są regularne zajęcia sportowe w ramach programu „Aktywna Szkoła”. Spotykamy się na Orliku, gdzie każdy może aktywnie spędzić czas i zadbać o swoją kondycję 
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!