Przejdź do treści

Aktywna Szkoła w Gminie Osie

Od marca w naszej gminie prowadzone są regularne zajęcia sportowe w ramach programu „Aktywna Szkoła”. Spotykamy się na Orliku, gdzie każdy może aktywnie spędzić czas i zadbać o swoją kondycję 💪
📅 Harmonogram zajęć:
👦 Oskie Smyki – poniedziałki i środy (trener: Dariusz Strzyżewski)
🦅 Oskie Orły – wtorki i czwartki (trener: Tomasz Dombrowski)
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!